Share
MNZ Maribor 1. članska liga

MNZ Maribor 1. članska liga

Rezultati in lestvica.

Deli vsebino
Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterPin on Pinterest
Pos   Team Pld W T L GoalsDiff Pts
1 Tehnotim Pesnica 22 19 0 3 57:16+41 57
2 Pohorje 22 17 1 4 80:38+42 52
3 Asfalterstvo Brus Malečnik 22 13 3 6 46:26+20 42
4 Peca 22 10 5 7 44:30+14 35
5 Akumulator 22 9 6 7 47:39+8 33
6 Radlje 22 9 5 8 36:39-3 32
7 Duplek 23 7 8 8 39:43-4 29
8 ŠD Marjeta na Dravskem polju 23 7 7 9 41:44-3 28
9 Marles hiše 22 7 4 11 34:32+2 25
10 Paloma 22 6 5 11 26:46-20 23
11 Cerkvenjak 22 6 4 12 33:53-20 22
12 Gostilna Lobnik Slivnica 22 4 8 10 35:70-35 20
13 Energotim Miklavž 22 1 2 19 17:59-42 5

Match Score
20. 8. 2016 17:00
Tehnotim Pesnica – ŠD Marjeta na Dravskem polju
1 - 0
20. 8. 2016 17:00
Pohorje – Duplek
3 - 2
20. 8. 2016 17:00
Asfalterstvo Brus Malečnik – Akumulator
2 - 0
21. 8. 2016 17:00
Cerkvenjak – Marles hiše
0 - 3
21. 8. 2016 17:00
Paloma – Energotim Miklavž
1 - 0
27. 8. 2016 17:00
Radlje – Peca
2 - 0
27. 8. 2016 17:00
Energotim Miklavž – Gostilna Lobnik Slivnica
0 - 4
27. 8. 2016 17:00
Marles hiše – Paloma
1 - 2
27. 8. 2016 17:00
Akumulator – Cerkvenjak
4 - 1
27. 8. 2016 17:00
Duplek – Asfalterstvo Brus Malečnik
1 - 2
28. 8. 2016 17:00
ŠD Marjeta na Dravskem polju – Pohorje
2 - 4
31. 8. 2016 17:30
Gostilna Lobnik Slivnica – Peca
1 - 1
3. 9. 2016 16:30
Tehnotim Pesnica – Radlje
4 - 0
3. 9. 2016 16:30
Asfalterstvo Brus Malečnik – ŠD Marjeta na Dravskem polju
2 - 3
3. 9. 2016 16:30
Paloma – Akumulator
2 - 1
3. 9. 2016 16:30
Gostilna Lobnik Slivnica – Marles hiše
0 - 2
3. 9. 2016 16:30
Peca – Energotim Miklavž
3 - 2
4. 9. 2016 16:30
Cerkvenjak – Duplek
1 - 1
10. 9. 2016 16:30
Radlje – Energotim Miklavž
1 - 0
10. 9. 2016 16:30
Marles hiše – Peca
3 - 1
10. 9. 2016 16:30
Akumulator – Gostilna Lobnik Slivnica
4 - 1
10. 9. 2016 16:30
Duplek – Paloma
1 - 1
10. 9. 2016 16:30
Tehnotim Pesnica – Pohorje
3 - 1
11. 9. 2016 16:30
ŠD Marjeta na Dravskem polju – Cerkvenjak
2 - 1
16. 9. 2016 17:00
Gostilna Lobnik Slivnica – Duplek
2 - 2
17. 9. 2016 16:30
Pohorje – Radlje
5 - 2
17. 9. 2016 16:30
Asfalterstvo Brus Malečnik – Tehnotim Pesnica
2 - 1
17. 9. 2016 16:30
Paloma – ŠD Marjeta na Dravskem polju
2 - 2
17. 9. 2016 16:30
Peca – Akumulator
5 - 0
17. 9. 2016 16:30
Energotim Miklavž – Marles hiše
1 - 3
24. 9. 2016 16:00
Radlje – Marles hiše
0 - 0
24. 9. 2016 16:00
Akumulator – Energotim Miklavž
2 - 1
24. 9. 2016 16:00
Duplek – Peca
1 - 4
24. 9. 2016 16:00
Tehnotim Pesnica – Cerkvenjak
3 - 4
24. 9. 2016 16:00
Pohorje – Asfalterstvo Brus Malečnik
3 - 2
25. 9. 2016 16:00
ŠD Marjeta na Dravskem polju – Gostilna Lobnik Slivnica
4 - 1
1. 10. 2016 16:00
Asfalterstvo Brus Malečnik – Radlje
1 - 0
1. 10. 2016 16:00
Peca – ŠD Marjeta na Dravskem polju
2 - 2
1. 10. 2016 16:00
Energotim Miklavž – Duplek
0 - 0
2. 10. 2016 16:00
Cerkvenjak – Pohorje
1 - 2
5. 10. 2016 16:00
Paloma – Tehnotim Pesnica
0 - 1
5. 10. 2016 16:00
Marles hiše – Akumulator
0 - 4
8. 10. 2016 15:30
Radlje – Akumulator
3 - 2
8. 10. 2016 15:30
Duplek – Marles hiše
2 - 2
8. 10. 2016 15:30
Tehnotim Pesnica – Gostilna Lobnik Slivnica
7 - 1
8. 10. 2016 15:30
Pohorje – Paloma
4 - 2
8. 10. 2016 15:30
Asfalterstvo Brus Malečnik – Cerkvenjak
0 - 0
9. 10. 2016 15:30
ŠD Marjeta na Dravskem polju – Energotim Miklavž
3 - 2
15. 10. 2016 15:30
Paloma – Asfalterstvo Brus Malečnik
1 - 0
15. 10. 2016 15:30
Gostilna Lobnik Slivnica – Pohorje
1 - 4

1 2 3

 

Deli vsebino
Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterPin on Pinterest

Napiši komentar