Rezultati 8. kroga MČL Golgeter
Žalec razbil Šentjur

Od tekem 8. kroga smo največ pričakovali od dvoboja Žalec - Šentjur, kjer pa so se domači poigrali z gosti in jih premagali s kar 8:1.

Od tekem 8. kroga smo največ pričakovali od dvoboja Žalec – Šentjur, kjer pa so se domači poigrali z gosti in jih premagali s kar 8:1. Domači so glavnino dela opravili že v 1. polčasu, ko so z zadetki Kramariča, Agića in Alijagića povedli s 3:0. Ustavili se niso tudi v nadaljevanju, ko so še 5x zatresli mrežo nemočnega šentjurskega vratarja Romiha. Po enkrat so zadeli Lesjak, Prislan, Agić, dva zadetka pa je dodal še Kramarič. Častni zadetek za Šentjur je v 77. minuti dosegel Matoša.
Vodilno Mozirje je v domačem srečanju pričakovano slavilo proti Šoštanju, a bilo je precej težje kot so pričakovali. Gostje so se povsem enakovredno kosali s favoriziranimi domačini, ki so edini zadetek na srečanj dosegli v 56. minuti, ko je gostujočo mrežo zatresel Dajčer.
Tudi Šmarje je upravičilo vlogo favorita in doma premagalo Ljubno. Gostje so držali 0:0 vse do 79. minute, ko je domače najprej v vodstvo popeljal Čakš, le tri minute zatem pa je za končnih 2:0 zadel še Korez.
Obračun Kozja in Vojnika bo na sporedu 31.10.