Share
Rezultati 15. kroga MČL Golgeter<br>Šentjur in Šoštanj do pričakovanih zmag

Rezultati 15. kroga MČL Golgeter
Šentjur in Šoštanj do pričakovanih zmag

V soboto sta bili odigrani le dve srečanji 15. kroga, in sicer v Šentjurju in Štorah, medtem ko bo srečanje med Kozjem in Mozirjem na sporedu v torek, 09.05.

Deli vsebino
Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterPin on Pinterest

Obe ekipi sta, kot smo tudi napovedali, prišli do pričakovanih zmag z identičnima rezultatoma. Šentjur je doma premagal Vojnik, ki je v vsakem polčasu prejel po 2 zadetka. V 1. polčasu sta zadela Belak in Kopinšek, v nadaljevanju pa Krivec in Oset.
Po enakem scenariju je Šoštanj v gosteh odpravil Kovinar. V 1. polčasu je dva zadetka dosegel Celcer, v drugih 45-ih minutah pa sta za končnih 0:4 zadela še Agić in Husanović.
Prvenstvo je sicer odločeno, saj ima vodilno Zreče neulovljivo prednost pred zasledovalci.