Share
Pregled nižjeligaškega nogometa v Pomurju

Pregled nižjeligaškega nogometa v Pomurju

Razočaranje kroga je v 1. MNL Murska Sobota do sedaj vodilna Serdica, ki je doma izgubila proti Puconcem.

Za nami je nov igralni krog v nižjih pomurskih ligah. Razočaranje kroga je v 1. MNL Murska Sobota do sedaj vodilna Serdica, ki je doma izgubila proti Puconcem. Vrh lestvice so tako začasno prevzeli Gančani.
V 2.MNL Murska Sobota so derbi pri vrhu dobili nogometaši Pušče in tako prehiteli do sedaj vodilne Apače.
Na lendavskem koncu zaenkrat nič novega. 1. mesto še naprej pripada Kobilju, najtesnejši zasledovalec ostaja Čentiba.
V enotni Pomurski ligi je Čarda po remiju Rakičana še nekoliko povečala svojo prednost na vrhu. Poglejmo rezultate dosežene zadnji konec tedna. (Dejan Čurič)

1. MNL MURSKA SOBOTA – 8. krog
HODOŠ : LIPA   3 : 3 (1:1)
Strelci: 1:0 Horvat (27), 1:1 Granfol (35), 2:1 Horvat (53), 2:2 Škafar (60), 3:2 Bencik (69), 3:3 Škafar (89)
Gledalcev: 70

SERDICA KL. ŠINKO : KEMA PUCONCI   0 : 2 (0:1)
Strelci: 0:1 Bukvič (4), 0:2 Bukvič (54) 
Gledalcev: 100

NK AQUA IŽAKOVCI : ALUVAR GANČANI   0 : 4 (0:2)
Strelci: 0:1 Bunderla (4), 0:2 Rogač (7), 0:3 Bunderla (52), 0:4 Bunderla (85)
Gledalcev: 100

ŠD CVEN : MURA VETERANI   2 : 1 (1:0)
Strelci: 1:0 Kolbl (18), 2:0 Kolbl (57), 2:1 Pavliček (63)
Gledalcev: 30

BAKOVCI : ROTUNDA   0 : 0 (0:0)
Strelci: /
Gledalcev: 20

Lestvica:
1. ALuvar Gančani 8 5 3 0 23:8 18
2. Serdica Kl. Šinko 8 5 2 1 18:6 17
3. Hodoš 8 4 2 2 20:13 14
4. Kema Puconci 8 4 2 2 12:9 14
5. Mura veterani 8 3 3 2 14:13 12
6. ŠD Cven 8 3 1 4 14:22 10
7. Bakovci 8 2 3 3 14:12 9
8. NK Aqua Ižakovci 8 2 1 5 8:19 7
9. Lipa 8 0 5 3 18:23 5
10. Rotunda 8 0 2 6 7:23 2

2. MNL MURSKA SOBOTA – 8. krog
TIŠINA : ŠALOVCI   1 : 5 (1:4)
Strelci: 0:1 Časar (16), 1:1 Kos (18), 1:2 Grah (21), 1:3 Rebrica (27), 1:4 Grah (41), 1:4 Korpič (90)
Gledalcev: 50

ROMA : NIROS CANKOVA   2 : 6 (2:2)
Strelci: 1:0 Kovač (3), 1:0 Kovač (28), 2:1 Jauk (35), 2:2 Jauk (43), 2:3 Pugelj (52), 2:4 Kovač (79), 2:5 Kovač (82), 2:6 Martinec (85)
Gledalcev: 60

PUŠČA : APAČE   4 : 1 (2:1)
Strelci: 1:0 Kovač (14), 1:1 Kuzmič (15), 2:1 Horvat (33), 3:1 Horvat (50), 4:1 Cener (61)
Gledalcev: 200

Lestvica:
1. Pušča 7 5 2 0 30:5 17
2. Apače 7 5 1 1 25:9 16
3. Tišina 7 3 2 2 15:12 11
4. Šalovci 7 2 3 2 17:15 9
5. Niros Cankova 6 2 1 3 16:22 7
6. Dokležovje 5 0 1 4 3:22 1
7. Roma 5 0 0 5 5:26 0

MNL LENDAVA – 7. krog
ŠD KOBILJE : PETIŠOVCI 2017   6 : 0 (3:0)
Strelci: 1:0Kocet (38), 2:0 Pelcl (40), 3:0 Pelcl (11m 42), 4:0 Pelcl (47), 5:0 Fujs (56), 6:0 Pelcl (70)
Gledalcev: 80

PANONIJA GABERJE : NAFTA VETERANI   3 : 1 (2:0)
Strelci: 1:0 Biro (43), 2:0 Kosi (45), 2:1 Bažika (52), 3:1 Kosi (65)
Gledalcev: 80

ZVEZDA DOLINA : GRANIČAR    2 : 1 (2:1)
Strelci: 0:1 Gazdag (15), 1:1 Toplak (17), 2:1 Požgai (26)
Gledalcev: 90

MALIBU KAPCA : OLIMPIJA DOLGA VAS   1 : 6 (1:4)
Strelci: 0:1 Kepe (5), 1:1 Vütek (14), 1:2 Bela (22), 1:3 Kepe (27), 1:4 Bači (37), 1:5 Kepe (50), 1:6 Laslo (59)
Gledalcev: 70

ČENTIBA : RENKOVCI   4 : 1 (2:0)
Strelci: 1:0 Lebar (5), 2:0 Časar (34), 3:0 Lebar (63), 4:0 Lebar (66), 4:1 Markoja (76)
Gledalcev: 90

Lestvica:
1. ŠD Kobilje 6 6 0 0 31:1 18
2. Čentiba 7 5 1 1 25:10 16
3. Olimpija Dolga vas 6 4 0 2 15:6 12
4. Nafta veterani 7 3 1 3 11:12 10
5. Panonija Gaberje 6 3 0 3 17:16 9
6. Renkovci 6 2 1 3 15:11 7
7. Nedelica 6 2 1 3 7:9 7
8. Graničar 6 2 1 3 8:11 7
9. Zvezda Dolina 6 2 1 3 8:16 7
10. Malibu Kapca 7 2 0 5 9:24 6
11. Petišovci 2017 7 1 0 6 4:34 3

POMURSKA NOGOMETNA LIGA – 7. krog
ČARDA MARTJANCI : BOGOJINA   6 : 1 (3:0)
Strelci: 1:0 Bencik (11m 4), 2:0 Cipot (13), 3:0 Cipot (33), 4:0 Bencik (51), 5:0 Recek (57), 6:0 Horvat (68), 6:1 Ošlaj (11m 87)
Gledalcev: 130

GORIČANKA : DOBROVNIK   1 : 0 (0:0)
Strelci: 1:0 Felkar (53)
Gledalcev: 100

RAKIČAN : ŠD NK KRIŽEVCI   2 : 2 (2:2)
Strelci: 1:0 Kopinja (31), 1:1 Gjerek (36), 2:1 Kopinja (41), 2:2 Karoli (44)
Gledalcev: 110

RADENSKA SLATINA : BISTRICA   1 : 0 (0:0)
Strelci: 1:0 Frčko (81)
Gledalcev: 60

Lestvica:
1. Čarda Martjanci 7 6 1 0 22:2 19
2. Rakičan 7 4 3 0 19:4 15
3. Radenska Slatina 7 4 1 2 11:11 13
4. Goričanka 7 3 0 4 10:15 9
5. Bogojina 7 2 2 3 11:13 8
6. ŠD NK Križevci 7 2 2 3 12:15 8
7. Dobrovnik 7 1 1 5 3:14 4
8. Bistrica 7 1 0 6 5:19 3