Share
Rezultati 5. kroga MČL Golgeter<br>Krog remijev

Rezultati 5. kroga MČL Golgeter
Krog remijev

Tudi po 5. odigranem krogu Mozirje, Kozje in Šmarje ostajajo še naprej neporaženi.

V derbiji kroga so se Kozjani pomerili z Žalcem in se na koncu razšli z remijem. Po polčasu brez zadetkov, se je vse pomembno zgodilo v nadaljevanju, ko sta tudi padla oba zadetka. Povedli so domači v 75. minuti z zadetkom svojega kapetana Agreža. A vodstvo je trajalo vsega 7. minut, ko so si gostje priborili 11-metrovko, ki jo je uspešno realiziral Prislan in postavil končni izid srečanja.
Tudi Mozirje in Šmarje sta se razšla brez zmagovalca, le da se je tu vse odvilo že v 1. polčasu. Po dobre pol ure igre so povedli domači z zadetkom Kolarja, ki pa ga je le 5 minut kasneje izničil Čakš. V nadaljevanju se je še naprej spremljalo izenačeno srečanje, ki pa ni več ponudilo z zadetki.
Z remijem se je končalo tudi srečanje v Vojniku, kjer so se domači z gosti iz Ljubnega razšli z najmanj zanimivim rezultatom 0:0. Čeprav so gostje pred srečanjem veljali za izrazitega favorita, pa tega na zelenici niso znali upravičiti. Domači so se vztrajno in uspešno branili, ter na koncu vknjižili prvo točko v sezoni.
Največ zadetkov v tem krogu so gledalci videli v Šoštanju, kjer je gostoval Šentjur. Gostje so bili skozi vseh 90 minut boljši nasprotnik, zato rezultat na koncu ni izostal. Povedli so že v 2. minuti preko Tuhtarja, ki je nato vodstvo podvojil še v 21. minuti. Rezultatski priključek so domači ujeli v 28. minuti, ko je za rezultat ob polčasu zadel Đokić. V nadaljevanju so gostje prevzeli vse vajeti igre v svoje noge in z zadetki Oseta, Vouka in Zoriča postavili stvari na svoje mesto. Zadetek Rahmanovića v 91. minuti je za domače prišel prepozno, da bi se lahko kaj bistvenega spremenilo.