Share
Rezultati 4. kroga MČL Golgeter<br>Prva zmaga za Ljubno, Šmarje in Kozje ostajata neporažena

Rezultati 4. kroga MČL Golgeter
Prva zmaga za Ljubno, Šmarje in Kozje ostajata neporažena

Kozjani so največje presenečenje dosedanjega teka prvenstva, saj po 4-ih odigranih krogih še ne poznajo poraza in zasedajo visoko 2. mesto

Kozjani so največje presenečenje dosedanjega teka prvenstva, saj po 4-ih odigranih krogih še ne poznajo poraza in zasedajo visoko 2. mesto. Tokrat so se izkazali na gostovanju v Šmarju, ki je bil pravi test njihovih sposobnosti. Čvrsto srečanje je ponudilo z vsem, le z zadetki ne. Obojni tako še naprej ostajajo neporaženi, kar je bil pred srečanjem tudi cilj.
Žalec je v domačem srečanju popolnoma nadigral nekonkurenčni Vojnik s kar 10:0. V domačih vrstah je blestel Agić, ki je kar 7x premagal gostujočega vratarja Šljivarja.
Do prve zmage je v tem krogu prišlo Ljubno, ki je po preobratu premagalo Šoštanj s 3:2. Domači so pričeli odlično in povedli v 12. minuti preko Ciraja. Ob zaostanku so gostje v 19. minuti ostali še brez izključenega Sopeta in si še dodatno zakomplicirali situacijo. Kljub zaostanku in igralcu man pa so odreagirali odlično in z zadetkoma Petkovića in Verbotna prešli v vodstvo z 1:2. To vodstvo so držali vse do zadnjih 10 minut, ko so jim očitno pošle moči, domači pa so ponujeno zgrabili z obema rokama. Najprej je v 81. minuti izenačil Prislan, kar je domačim dalo dodatnih moči, da so krenili po še en zadetek, s katerim bi si priigrali prvo zmago. To jim je uspelo v 93. minuti, ko je za veliko veselje in končnih 3:2 zadel Golob.