Share
Oplotniška zimska liga

Oplotniška zimska liga

Lanski prvaki so ponovno prikazali taktično izredno dobro igro in tesno, vendar povsem zasluženo premagali, pred tem krogom, vodilno ekipo 5:4

VETERANI – rezultati 8. kroga – petek, 01.02.2019
Oplotnica je presenetljivo visoko premagala AD avtoborzo Marakano in tako ostajajo pred zadnjim krogom kandidati za najvišja mesta.
Senčila Senica Tepanje je z zadetkom Matjaža Štrausa vodilo proti Vitanju ob polčasu 1:0. V nadaljevanju je Vitanje preobrnilo rezultat v svojo korist, ko je minuto pred koncem srečanja Gregor Iskrač dosegel zadetek in Vitanje je povedlo 1:2. Vse je že kazalo na zmagoslavje Vitanja I, vendar je 25 sekund pred koncem srečanja izenačujoči zadetek za Tepanje dosegel Milan Adrinek in tako postavil končni rezultat Senčila Senica Tepanje – Vitanje I 2:2.
Igralci Gradbeništva Jakop so igrali z ŠD Zg. Ložnica Bar Gamsom. Lanski prvaki so ponovno prikazali taktično izredno dobro igro in tesno, vendar povsem zasluženo premagali, pred tem krogom, vodilno ekipo 5:4.
Galero Stranice je povsem nadigralo Cevarno Impol in zmagalo kar 8:1.
Ekipa BS Telefonije je bila prosta.

AD AVTOBORZA MARAKANA – OPLOTNICA   3 : 7 (1:1)
1:0 Dejan Dejić, 1:1 Gregor Višnar, 1:2 Boris Bučar, 2:2 Timotej Bezenšek, 2:3 Gregor Višnar, 2:4 Marko Jurič, 2:5 Marko Jurič, 2:6 Boris Bučar, 2:7 Boris Bučar, 3:7 Dejan Dejič

SENČILA SENICA TEPANJE – VITANJE I   2 : 2 (1:0)
1:0 Matjaž Štraus, 1:1 Darko Krajnc, 1:2 Gregor Iskrač, 2:2 Milan Adrinek
Rum.: Milan Adrinek, Peter Mernik (Senčila Senica Tepanje)

ŠD ZG. LOŽNICA BAR GAMS – GRADBENIŠTVO JAKOP   4 : 5 (1:1)
0:1 Simon Sešlar, 1:1 Bojan Zatler, 2:1 Bojan Zatler, 2:2 Simon Sešlar, 2:3 Damjan Repar, 2:4 Aleksander Kompolšek, 3:4 Matjaž Brence, 4:4 Bojan Zatler, 4:5 Damjan Repar
Rum.: Sašo Brence (ŠD Zg. Ložnica Bar Gams)

PCP CEVARNA IMPOL – GALERO STRANICE   1 : 8 (0:2)
0:1 Marko Vezenšek, 0:2 Damir Močić, 0:3 Ervin Jančič, 0:4 Alen Goleš, 0:5 Ervin Jančič, 1:5 Peter Veber, 1:6 Damir Močić, 1:7 Ervin Jančič, 1:8 Alen Goleš,
Rum.: Dejan Verko (PCP Cevarna Impol)

BS TELEFONIJA – prosto

Lestvica:
1. Vitanje I 7 5 2 0 35 : 13 17
2. Senčila Senica Tepanje 7 5 2 0 33 : 14 17
3. ŠD Zg. Ložnica Bar Gams 7 5 1 1 38 : 17 16
4. Oplotnica 7 5 0 2 31 : 17 15
5. AD avtoborza Marakana 7 3 0 4 21 : 22 9
6. Gradbeništvo Jožek Jakop 7 2 1 4 35 : 35 7
7. Galero Stranice 7 2 0 5 29 : 39 6
8. PCP Cevarna Impol 8 2 0 6 20 : 38 6
9. BS Telefonija 7 0 0 7 7 : 47 0

Pari 9. zadnjega kroga – petek, 15.02.2019
18.00 GALERO STRANICE – BS TELEFONIJA
18.45 GRADBENIŠTVO JOŽEK JAKOP – AD AVTOBORZA MARAKANA
19.30 ŠD ZG. LOŽNICA BAR GAMS – SENČILA SENICA TEPANJE
20.15 VITANJE I – OPLOTNICA
PCP CEVARNA IMPOL – prosto


ČLANI – rezultati 9. zadnjega kroga – sobota, 02.02.2019

V članski konkurenci se je z zadnjim 9. krogom končala oplotniška zimska liga v malem nogometu. Zadnji krog je postregel s fantastičnimi predstavami ekip.
Klub Študentov Slovenska Bistrica in Plac Caffe sta odigrali tekmo polno tempa, akcije so se vrstile na obeh straneh, na koncu pa so bili uspešnejši igralci Študentov iz Slovenske Bistrice ter zmagali 5:2. Študenti iz Bistrice so nanizali kar pet zaporednih zmag in na koncu osvojili drugo mesto.
Ekipa Računovodstva Štern je potrebovala zmago, da bi osvojila naslov. Igralci Senčila Senice Malahorne so z zadetkom Sebastijana Trunkla srečanje dobili 1:0. Šterni so ves drugi polčas oblegali vrata Nejca Rebernaka, vendar je ta dobesedno zaklenil svoja vrata in Šterni so na koncu izgubili in osvojili tretje mesto.
Koplast je v zadnjem srečanju premagal Pizzerijo Salama 3:2, kar je bilo dovolj, da so postali letošnji prvaki.
BS Telefonija je premagala Talne obloge Sagadin 7:5.
Najboljši igralec lige je postal Denis Gaber (Koplast), najboljši strelec Nejc Pušnik (Računovodstvo Štern), najboljši vratar pa Žiga Lunežnik (Računovodstvo Štern).

BS TELEFONIJA – TALNE OBLOGE SAGADIN   7 : 5 (4:3)
0:1 Rok Sagadin, 1:1 Jaka Jager, 2:1 Jaka Jager, 3:1 Sašo Zazijal, 2:3 Denis Hajnc, 4:2 Tomo Kralj, 4:3 Uroš Brumec, 5:3 Matic Belak, 5:4 Luka Gorečan, 6:4 Jaka Jager, 6:5 Uroš Brumec, 7:5 Jaka Jager

KLUB ŠTUDENTOV SLOV. BISTRICA – PLAC CAFFE   5 : 2 (0:1)
0:1 Aljaž Naglič, 1:1 Nejc Lipoglav, 2:1 Jože Obrovnik, 3:1 Rok Bečaj, 4:1 Nejc Lipoglav, 4:2 Rok Godnik, 5:2 Nejc Lipoglav
Rum.: Miha Hrušman, Eldin Bajrić (Klub študentov Slovenska Bistrica)

SENČILA SENICA MALAHORNA – RAČUNOVODSTVO ŠTERN   1 : 0 (1:0)
1:0 Sebastijan Trunkl

PIZZERIJA SALAMA – KOPLAST   2 : 3 (0:2)
0:1 Tomi Pučnik, 0:2 Goran Hren, 0:3 Branko Javornik, 1:3 Jakob Tič, 2:3 Jakob Tič
Rum.: Jan Sekol (Pizzerija Salama)

BORCI – prosto

Lestvica:
1. Koplast 8 7 0 1 38 : 17 21
2. Klub Študentov Slovenska Bistrica 8 6 0 2 33 : 17 18
3. Računovodstvo Štern 8 6 1 1 36 : 16 18
4. Plac Caffe 8 5 0 3 34 : 25 15
5. Senčila Senica Malahorna 8 5 0 3 34 : 17 15
6. Pizzerija Salama 8 2 1 5 23 : 34 7
7. BS Telefonija 8 2 0 6 40 : 44 6
8. Talne obloge Sagadin 8 1 1 6 26 : 50 4
9. Borci 8 1 0 7 16 : 60 3