Share
Oplotniška zimska liga

Oplotniška zimska liga

Žan Stupan je odločil derbi med Koplastom in Senčilo Senico Malahorno.

VETERANI – rezultati 7. kroga – petek, 25.01.2019
Sedmi odigran krog ni prinesel še nobenega odgovora, katera ekipa je bližje naslovu prvaka. Vitanje I je skozi celotno srečanje bilo podjetnejše od PCP Cevarne Impol in osvojilo nove tri točke.
Senčila Senica Tepanje je igralo z Oplotnico in povsem zasluženo na koncu zmagalo 3:1. Galero Stranice je prikazalo borbeno, požrtvovalno igro proti Bar gamsu, vendar so igralci Gamsov skozi celotno srečanje imeli igro pod kontrolo in zmagali 5:9. AD avtoborza Marakana je premagala BS Telefonijo 8:2.
Ekipa Gradbeništva Jožek Jakop je bila prosta.

BS TELEFONIJA – AD AVTOBORZA MARAKANA   2 : 8 (0:3)
0:1 Damjan Škafer, 0:2 Tomislav Brkljačič, 0:3 Marko Gašparič, 0:4 Damjan Flis, 0:5 Damjan Flis, 0:6 Damjan Škafer, 1:6 Iztok Leskovar, 1:7 Tomislav Brkljačič, 1:8 Dejan Dejič, 2:8 Sašo Krajnc

VITANJE I – PCP CEVARNA IMPOL   6 : 1 (4:1)
1:0 Simon Lipuš, 1:1 Jože Obrovnik, 2:1 Matjaž Vojsk, 3:1 Matjaž Vojsk, 4:1 Matjaž Kranc, 5:1 Silvo Gričnik, 6:1 Matjaž Vojsk
Rum.: Tomo Tič, Dejan Verko (PCP Cevarna Impol), Drago Bednjički (Vitanje I)

OPLOTNICA – SENČILA SENICA TEPANJE   1 : 3 (0:2)
0:1 Mario Ljoljić, 0:2 Peter Mernik, 0:3 Matjaž Štraus, 1:3 Marko Jurič
Rum.: Peter Mernik, Milan Adrinek, Primož Reš (Senčila Senica Tepanje), RUM: Boris Bučar
Rdeč: Matjaž Leva (Oplotnica)

GALERO STRANICE – ŠD ZG. LOŽNICA BAR GAMS   5 : 9 (1:6)
0:1 Matej Hren, 1:1 Alen Goleš, 1:2 Bojan Zatler, 1:3 Matjaž Brence, 1:4 Matej Hren, 1:5 Matej Hren, 1:6 David Mlinar, 1:7 Bojan Zatler, 2:7 Ervin Jančič, 2:8 Matej Hren,
3:8 Alen Goleš, 4:8 Ervin Jančič, 4:9 David Mlinar, 5:9 Ervin Jančič
Rum.: Alen Goleš, Marko Vezenšek (Galero Stranice)

GRADBENIŠTVO JOŽEK JAKOP – prosto

Lestvica:
1. ŠD Zg. Ložnica Bar Gams 6 5 1 0 34 : 12 16
2. Vitanje I 6 5 1 0 33 : 11 16
3. Senčila Senica Tepanje 6 5 1 0 31 : 12 16
4. Oplotnica 6 4 0 2 24 : 14 12
5. AD avtoborza Marakana 6 3 0 3 18 : 15 9
6. PCP Cevarna Impol 7 2 0 5 19 : 30 6
7. Gradbeništvo Jožek Jakop 6 1 1 4 30 : 31 4
8. Galero Stranice 6 1 0 5 21 : 38 3
9. BS Telefonija 7 0 0 7 7 : 47 0

Pari 8. kroga – petek, 01.02.2019
18.00 AD AVTOBORZA MARAKANA – OPLOTNICA
18.45 SENČILA SENICA TEPANJE – VITANJE I
19.30 ŠD ZGORNJA LOŽNICA BAR GAMS – GRADBENIŠTVO JOŽEK JAKOP
20.15 PCP CEVARNA IMPOL – GALERO STRANICE
BS TELEFONIJA – prosto


ČLANI – rezultati 
8. kroga – sobota, 26.01.2019
Igralcev Pizzerije Salama ni bilo in Borci so zmagali 0:5 b.b. Šterni so zmagali proti BS Telefoniji 6:3, a so si zmago priigrali dobro minuto pred iztekom tekme.
Žan Stupan je odločil derbi med Koplastom in Senčilo Senico Malahorno. Obe ekipi sta prikazali borbeno, požrtvovalno igro, polno priložnosti tako na eni kot drugi strani, na koncu pa zmaga Koplasta 1:0.
Študenti so polčas dobili 0:1, ko je v zadnji minuti zadel Robert Kusić. V nadaljevanju so Študenti prikazali še nekoliko bolj napadalnejšo igro, bili natančnejši v realizaciji in premagali Talne obloge Sagadin 1:6.
Ekipa Plac Caffea je bila prosta.

BORCI – PIZZERIJA SALAMA   5 : 0 b.b.

RAČUNOVODSTVO ŠTERN – BS TELEFONIJA   6 : 3 (1:2)
0:1 Gašper Gaber, 1:1 Jaša Martinčič, 1:2 Matic Belak, 2:2 Enej Kapun, 3:2 Alen Korošec, 3:3 Matic Belak, 4:3 Jaša Martinčič, 5:3 Alen Korošec, 6:3 Alen Korošec
Rum.: Saša Zazijal, Jaka Jager (BS Telefonija), Jaša Martinčič (Računovodstvo Štern)

KOPLAST – SENČILA SENICA MALAHORNA   1 : 0 (0:0)
1:0 Žan Stupan
Rum.: Blaž Trunkl, Rok Korošec (Senčila Senica Malahorna), Goran Hren (Koplast)

TALNE OBLOGE SAGADIN – KLUB ŠTUDENTOV SLOV. BISTRICA   1 : 6 (0:1)
0:1 Robert Kusić, 0:2 Miha Hrušman, 0:3 Miha Hrušman, 0:4 Marko Motaln, 0:5 Miha Hrušman, 0:6 Marko Motaln, 1:6 Alen Kraševec
Rum.: Uroš Brumec (Talne obloge Sagadin)

PLAC CAFFE – prosto

Lestvica:
1. Računovodstvo Štern 7 6 0 1 36 : 15 18
2. Koplast 7 6 0 1 35 : 15 18
3. Klub Študentov Slov. Bistrica 7 5 0 2 28 : 15 15
4. Plac Caffe 7 5 0 2 32 : 20 15
5. Senčila Senica Malahorna 7 4 0 3 33 : 17 12
6. Pizzerija Salama 7 2 1 4 21 : 31 7
7. Talne obloge Sagadin 7 1 1 5 21 : 43 4
8. BS Telefonija 7 1 0 6 33 : 49 3
9. Borci 8 1 0 7 16 : 60 3

Pari 9. zadnjega kroga – sobota, 02.02.2019
15.00 BS TELEFONIJA – TALNE OBLOGE SAGADIN
15.45 KLUB ŠTUDENTOV SLOV. BISTRICA – PLAC CAFFE
16.30 SENČILA SENICA MALAHORNA – RAČ. ŠTERN
17.15 PIZZERIJA SALAMA – KOPLAST
BORCI – prosto