Share
Oplotniška zimska liga

Oplotniška zimska liga

Šterni so z rutinirano igro osvojili nove tri točke in dva kroga pred koncem ostajajo eni izmed kandidatov za naslov prvaka..

VETERANI – rezultati 6. kroga – petek, 19.01.2019
Gregor Višnar je dosegel dva zadetka in prinesel ekipi Oplotnice nove tri točke. Senčila Senica Tepanje je prikazala solidno igro proti Cevarni Impol in zmagala 8:3.
Bar Gams je prikazal boljšo igro v prvem polčasu in zasluženo dobil polčas proti AD avtoborzi Marakani 3:1. Marakana tudi v nadaljevanju ni prikazala kakovostnejše igre in Bar Gams je zasluženo zmagal 4:1.
Gradbeništvo Jakop je nadigralo ekipo BS Telefonije in zmagalo kar 13:0.

OPLOTNICA – GALERO STRANICE   2 : 0 (2:0)
1:0 Gregor Višnar, 2:0 Gregor Višnar
Rdeč: Stanči Korošec (Galero Stranice)

SENČILA SENICA MALAHORNA – PCP CEVARNA IMPOL   8 : 3 (3:2)
1:0 Milan Adrinek, 2:0 Peter Mernik, 3:0 Primož Reš, 3:1 Dejan Verko, 3:2 Marjan Mesarič, 4:2 peter Mernik, 4:3 Andrej Leskovar, 5:3 Matjaž Štraus, 6:3 David Korošec, 7:3 Primož Reš, 8:3 Matjaž Štraus
Rum.: David Korošec (Senčila Senica Tepanje)

AD AVTOBORZA MARAKANA – ŠD ZG. LOŽNICA BAR GAMS  1 : 4 (1:3)
0:1 Živko Školc, 1:1 Dejan Dejić,1:2 Matej Hren, 1:3 Bojan Zatler, 1:4 Sašo Brence
Rum.: Damjan Škafer, Dejan Dejić, Damjan Flis, Tomaž Slatinek (AD avtoborza Marakana)

BS TELEFONIJA – GRADBENIŠTVO JOŽEK JAKOP   0 : 13 (0:8)
0:1 Brane Vodopivec, 0:2 Patrik Godec, 0:3 Jernej Čerenak, 0:4 Aleksander Kompolšek, 0:5 Patrik Godec, 0:6 Brane Vodopivec, 0:7 Jernej Čerenak, 0:8 Patrik Godec, 0:9 Aleksander Kompolšek, 0:10 Aleksander Kompolšek, 0:11 Aleksander Kompolšek, 0:12 Boštjan Tome, 0:13 Patrik Godec

VITANJE I – prosto

Lestvica:
1. ŠD Zg. Ložnica Bar Gams 5 4 1 0 25 : 7 13
2. Vitanje I 5 4 1 0 27 : 10 13
3. Senčila Senica Tepanje 5 4 1 0 28 : 11 13
4. Oplotnica 5 4 0 1 23 : 11 12
5. PCP Cevarna Impol 6 2 0 4 18 : 24 6
6. AD avtoborza Marakana 5 2 0 3 10 : 13 6
7. Gradbeništvo Jožek Jakop 6 1 1 4 30 : 31 4
8. Galero Stranice 5 1 0 4 16 : 29 3
9. BS Telefonija 6 0 0 6 7 : 47 0

Pari 7. kroga – petek, 25.01.2019
18.00 BS TELEFONIJA – AD AVTOBORZA MARAKANA
18.45 VITANJE I – CEVARNA IMPOL
19.30 OPLOTNICA – SENČILA SENICA TEPANJE
20.15 GALERO STRANICE – ŠD ZG.LOŽNICA BAR GAMS
GRADBENIŠTVO JOŽEK JAKOP – prosto


ČLANI – rezultati 
7. kroga – sobota, 19.01.2019
Šterni so z rutinirano igro osvojili nove tri točke in dva kroga pred koncem ostajajo eni izmed kandidatov za naslov prvaka.
BS Telefonija in Klub Študentov Slovenska Bistrica sta odigrali srečanje polno priložnosti in lepih akcij, na koncu pa zmaga Študentov 5:7.
Plac Caffe je v razburljivi končnici na koncu le premagal Senčila Senico Malahorno 3:4.
Edino srečanje med Pizzerijo Salama in Talnimi oblogami Sagadin se je končalo neodločeno 5:5. Sagadini so izenačujoči zadetek dosegli v zadnjih sekundah tekme, ko je v polno zadel Nejc Brumec, ki je dosegel kar tri zadetke in priigral svoji ekipi zasluženo točko.

BORCI – RAČUNOVODSTVO ŠTERN   2 : 7 (1:2)
0:1 Enej Kapun, 0:2 Enej Kapun, 1:2 Marko Klajnšek, 1:3 Alen Korošec, 1:4 Jaša Martinčič, 1:5 Alen Korošec, 1:6 Alen Korošec, 1:7 Jaša Martinčič, 2:7 Marko Klajnšek

BS TELEFONIJA – KLUB ŠTUDENTOV SLOV. BISTRICA   5 : 7 (3:3)
0:1 Miha Hrušman, 1:1 David Vratuša, 1:2 Rok Klinc, 2:2 Matjaž Štraus, 2:3 Rok Klinc, 3:3 Marko Pandarič, 4:3 David Vratuša, 4:4 Aljaž Polegek, 4:5 Miha Hrušman, 5:5 Matjaž Štraus, 5:6 Nejc Lipoglav, 5:7 Aljaž Polegek

SENČILA SENICA MALAHORNA – PLAC CAFFE   3 : 4 (0:2)
0:1 Aljaž Naglič, 0:2 Aljaž Naglič, 0:3 Goran Alenc, 0:4 Goran Alenc, 1:4 Alen Žigart, 2:4 Sebastijan Trunkl, 3:4 Jernej Čerenak
Rdeč: Urban Obrovnik
Rum.: Rok Korošec (Senčila Senica Malahorna), Goran Alenc, Žan Ramšak (Plac Caffe)

PIZZERIJA SALAMA – TALNE OBLOGE SAGADIN   5 : 5 (1:3)
0:1 Nejc Brumec, 1:1 Žiga Pesjak, 2:1 Blaž Gorinšek, 3:1 Jan Sekol, 3:2 Alen Kraševec, 4:2 Primož Krajnc, 4:3 Nejc Brumec, 4:4 Rok Sagadin, 5:4 Jaka Tič, 5:5 Nejc Brumec
Rum.: Primož Krajnc (Pizzerija Salama)
Rdeč: Rok Sagadin (Talne obloge Sagadin), Žiga Pesjak (Pizzerija Salama)

Lestvica: 
1. Koplast 6 5 0 1 34 : 15 15
2. Računovodstvo Štern 6 5 0 1 30 : 12 15
3. Plac Caffe 7 5 0 2 32 : 20 15
4. Senčila Senica Malahorna 6 4 0 2 33 : 16 12
5. Klub študentov Slov. Bistrica 6 4 0 2 22 : 14 12
6. Pizzerija Salama 6 2 1 3 21 : 26 7
7. Talne obloge Sagadin 6 1 1 4 20 : 37 4
8. BS Telefonija 6 1 0 5 30 : 43 3
9. Borci 7 0 0 7 11 : 60 0

Pari 8. kroga – sobota, 26.01.2019
15.00 BORCI – PIZZERIJA SALAMA
15.45 RAČUNOVODSTVO ŠTERN – BS TELEFONIJA
16.30 KOPLAST – SENČILA SENICA MALAHORNA
17.15 TALNE OBLOGE SAGADIN – KLUB ŠTUDENTOV SLOV. BISTRICA
PLAC CAFFE – prosto

7. krog

Image 1 of 1