Share
Oplotniška zimska liga

Oplotniška zimska liga

Senčila Senica Malahorna je srečanje proti BS Telefoniji odigrala taktično izredno kvalitetno in na koncu povsem zasluženo zmagala 5:3.

VETERANI – rezultati 4. kroga – petek, 04.01.2019
Cevarna Impol je prikazala zelo dobro igo in bila povsem enakovreden nasprotnik ekipi AD avtoborze Marakani. Na koncu tesna zmaga AD avtoborze Marakana 2:3.
ŠD Zgornja Ložnica Bar Gams je povsem nadigrala BS Telefonijo in zmagala 10:1.
Najzanimivejše srečanje 4. kroga je bilo med Gradbeništvom Jakop in Oplotnico, katerega je na koncu dobila Oplotnica 4:7.
Vitanje I si je visoko zmago proti Galeru Stranice priigralo v drugem polčasu.

CEVARNA IMPOL – AD AVTOBORZA MARAKANA   2 : 3 (0:2)
0:1 Damjan Flis, 0:2 Damjan Flis, 1:2 Andrej Leskovar, 1:3 Damjan Flis, 2:3 Andrej Leskovar

ŠD ZG. LOŽNICA BAR GAMS – B-S TELEFONIJA   10 : 1 (5:0)
1:0 Matjaž Brence, 2:0 Matej Hren, 3:0 Bojan Zatler, 4:0 Matej Hren, 5:0 Janez Ozimič, 6:0 Goran Frelih,7:0 Goran Frelih, 8:0 David Mlinar, 9:0 Matjaž Brence, 9:1 Drago Jelenko, 10:1 Bojan Zatler

GRADBENIŠTVO JAKOP – OPLOTNICA   4 : 7 (1:4)
0:1 Sebastijan Trunkl, 0:2 Marko Jurič, 0:3 Sebastijan Trunkl, 0:4 Marko Jurič, 1:4 Damjan Repar, 2:4 Jernej Čerenak, 3:4 Simon Sešlar, 4:4 Damjan Repar, 4:5 Marko Jurič, 4:6 Sebastijan Trunkl, 4:7 Boris Bučar
Rum.: Boris Bučar (Oplotnica)

GALERO STRANICE – VITANJE I   2 : 10 (1:2)
0:1 Silvo Gričnik, 0:2 Drago Bednički, 1:2 Marko Vezenšek, 1:3 Silvo Gričnik, 1:4 Darko Krajnc, 1:5 Drago Adamič, 1:6 Silvo Gričnik, 1:7 Matjaž Kranc, 1:8 Matjaž Kranc, 1:9 Simon Lipuš, 2:9 Marko Vezenšek, 2:10 Simon Lipuš
Rum.: Silvo Gričnik, Simon Lipuš, Matjaž Kranc (Vitanje I), Marko Vezenšek, Stanči Korošec (Galero Stranice)

TEPANJE SENČILA SENICA – prosto

 Lestvica:
1. Vitanje I 4 3 1 0 21 : 6 10
2. Oplotnica 3 3 0 0 18 : 6 9
3. ŠD Zg. Ložnica Bar Gams 3 2 1 0 16 : 3 7
4. Senčila Senica Tepanje 3 2 1 0 18 : 8 7
5. AD avtomorza Marakana 3 2 0 1 9 : 7 6
6. PCP Cevarna Impol 4 1 0 3 10 : 14 3
7. Galero Stranice 4 1 0 3 16 : 27 3
8. Gradbeništvo Jožek Jakop 4 0 1 3 13 : 25 1
9. BS Telefonija 4 0 0 4 5 : 29 0

Pari 5. kroga – petek, 11.01.2019
18.00 AD AVTOBORZA MARAKANA – SENČILA SENICA TEPANJE
18.45 OPLOTNICA – ŠD ZG. LOŽNICA BAR GAMS
19.30 VITANJE I – GRADBENIŠTVO JAKOP
20.15 BS TELEFONIJA – CEVARNA IMPOL
GALERO STRANICE – prosto

 

ČLANI – rezultati 5. kroga – sobota, 05.01.2019
Lanski prvaki Plac Caffe so premagali novince, ekipo Borcev 9:1.
Igralci Talnih oblog Sagadin so prikazali borbeno igro proti ekipi Koplasta, a so bili v končnici nekoliko natančnejši v realizaciji igralci Koplasta in zmagali 1:4.
Prvo polčas med Pizzerijo Salama in klubom Študentov Slovenska Bistrica so z zadetkom Verhovška dobili igralci Pizzerije Salama 1:0. V nadaljevanju priložnosti na obeh straneh, na koncu pa zmaga Pizzerije Salama 3:1.
Senčila Senica Malahorna je srečanje proti BS Telefoniji odigrala taktično izredno kvalitetno in na koncu povsem zasluženo zmagala 5:3.

BORCI – PLAC CAFFE   1 : 9 (0:3)
0:1 Žan Ramšak, 0:2 Žiga Čakš, 0:3 Žan Ramšak, 0:4 Goran Alenc, 0:5 Žiga Čakš, 0:6 Žiga Čakš, 1:6 Dejan Gajski, 1:7 Sebastijan Leskovar, 1:8 Aljaž Naglič, 1:9 Sebastijan Leskovar
Rum.: Matej Ravnjak (Borci)

KOPLAST – TALNE OBLOGE SAGADIN   4 : 1 (2:1)
1:0 Matej Hren, 1:1 Uroš Brumec, 2:1 Goran Hren, 3:1 Žan Stupan, 4:1 Žan Stupan
Rum.: Rok Vengust, Matej Hren (Koplast)

PIZZERIJA SALAMA – KLUB ŠTUDENTOV SLOV. BISTRICA   3 : 1 (1:0)
1:0 Blaž Verhovšek, 2:0 Žiga Pesjak, 2:1 Robert Kusić, 3:1 Žiga Pesjak
Rum.: Miha Hrušman, Rok Klinc, Marko Motaln (Klub študentov Slovenska Bistrica), Jakob Tič
Rdeč: Florijan Vidmar Brdnik (Pizzerija Salama)

SENČILA SENICA MALAHORNA – BS TELEFONIJA   5 : 3 (2:0)
0:1 Andrej Celcer, 2:0 Rok Korošec, 3:0 Sergej Trunkl, 4:0 Rok Korošec, 5:0 Rok Korošec, 5:1 Matic Belak, 5:2 Marko Pandarič, 5:3 Matic Belak
Rum.: Urban Obrovnik, Rok Korošec, Blaž Trunkl (Senčila Senica Malahorna)

RAČUNOVODSTVO ŠTERN – prosto

Lestvica:
1. Računovodstvo Štern 4 4 0 0 23 : 9 12
2. Koplast 5 4 0 1 24 : 11 12
3. Plac Caffe 5 3 0 2 22 : 15 9
4. Senčila Senica Malahorna 4 3 0 1 19 : 12 9
5. Pizzerija
Salama 5 2 0 3 16 : 21 6
6. Klub Študentov Slov. Bistrica 4 2 0 2 13 : 9 6
7. BS Telefonija 4 1 0 3 21 : 16 3
8. Talne obloge Sagadin 4 1 0 3 14 : 26 3
9. Borci 5 0 0 5 9 : 42 0

Pari 6. kroga – sobota, 12.01.2019
15.00 SENČILA SENICA MALAHORNA – BORCI
15.45 BS TELEFONIJA – KOPLAST
16.30 KLUB ŠTUDENTOV SLOV. BISTRICA – RAČ. ŠTERN
17.15 PLAC CAFFE – TALNE OBLOGE SAGADIN

Borci

Image 1 of 1