Share
Oplotniška zimska liga

Oplotniška zimska liga

Derbi kroga med Plac Caffeom in BS Telefonijo so dobili igralci Plac caffea

ČLANI
Koplast je visoko premagal Borce 8:1.
Talne obloge Sagadin so dobro pričeli srečanje proti Malahorni in povedli 2:0, na koncu pa je izkušena ekipa Malahorne zmagala 5:8.
Derbi kroga med Plac Caffeom in BS Telefonijo so dobili igralci Plac caffea. Zadetek za zmago 3:2 je dosegel Žiga Čakš.
Šterni nadaljujejo z nizom zmag, tokrat so premagali Pizzerijo Salama in ostajajo edina ekipa z maksimalnim izkupičkom točk.
Liga se nadaljuje v soboto, 05.01.2019.

Rezultati 4. kroga – sobota, 22.12.2018
KOPLAST – BORCI   8 : 1 (3:1)
1:0 Jure Klinc, 2:0 Denis Gaber, 2:1 Matej Jevšinek, 3:1Tomi Pučnik, 4:1 Matej Hren, 5:1 Tomi Pučnik, 6:1 Branko Javornik, 7:1 Goran Hren, 8:1 Branko Javornik

TALNE OBLOGE SAGADIN – SENČILA SENICA MALAHORNA   5 : 8 (3:4)
1:0 Rok Sagadin, 2:0 Alen Kraševec, 2:1 Jernej Čerenak, 2:2 Jernej Čerenak, 3:2 Luka Gorečan, 3:3 Kristijan Fridrih, 3:4 Andrej Celcer, 4:4 Rok Sagadin, 4:5 Tomaž Hren, 4:6 Tomaž Hren, 5:6 Alen Kraševec, 5:7 Andrej Celcer, 5:8 Kristijan Fridrih
Rum.: Alen Kraševec, Rok Sagadin (Talne obloge Sagadin)

PLAC CAFFE – B-S TELEFONIJA   3 : 2 (1:2)
1:0 Matic Petrič, 1:1 David Kotnik, 1:2 Suad Fileković, 2:2 Goran Alenc, 3:2 Žiga Čakš
Rum.: Sebastijan Leskovar (Plac Caffe)

RAČUNOVODSTVO ŠTERN – PIZZERIJA SALAMA   5 : 2 (2:0)
1:0 Jaša Martinčič, 2:0 Enej Kapun, 3:0 Jaša Martinčič, 4:0 Nejc Pušnik, 4:1 Blaž Verhovšek, 4:2 Blaž Verhovšek, 5:2 Nejc Pušnik
Rum.: Blaž Verhovšek (Pizzerija Salama)

KLUB ŠTUDENTOV SLOVENSKA BISTRICA – prosto

Lestvica:
1. Računovodstvo Štern 4 4 0 0 23 : 9 12
2. Koplast 4 3 0 1 20 : 10 9
3. Klub Študentov Slov. Bistrica 3 2 0 1 12 6 6
4. Senčila Senica Malahorna 3 2 0 1 14 : 9 6
5. Plac Caffe 4 2 0 2 13 : 14 6
6. BS – Telefonija 3 1 0 2 18 : 11 3
7. Pizzerija Salama 4 1 0 3 13 : 20 3
8. Talne obloge Sagadin 3 1 0 2 13 : 22 3
9. Borci 4 0 0 4 8 : 33 0

Pari 5. kroga – sobota, 05.01.2019
15.00 BORCI – PLAC CAFFE
15.45 KOPLAST – TALNE OBLOGE SAGADIN
16.30 PIZZERIJA SALAMA – KLUB ŠTUDENTOV SLOV. BISTRICA
17.15 SENČILA SENICA MALAHORNA – BS – TELEFONIJA
RAČUNOVODSTVO ŠTERN – prosto