Share
Oplotniška zimska liga

Oplotniška zimska liga

Igralci Pizzerije Salama so z izredno disciplinirano in taktično igro premagali B-S Telefonijo 7:5.

VETERANI
Vitanje I je z rutinirano igro premagalo B-S Telefonijo 7:2.
ŠD Zg. Ložnica Bar Gams si je zmago proti ekipi Cevarne Impol priigralo v drugem polčasu.
Ekipi Galera Stranice in AD avtoborze Marakane sta prikazali dobro igro polno priložnosti na obeh straneh, na koncu pa so bili učinkovitejši v realizaciji igralci Marakane in zmagali 6:4.
V zadnjem srečanju je po prvem polčasu vse kazalo, da bo ekipa Senčila Senice Tepanja še tretjič zmagala. Večkratni prvaki igralci Gradbeništva Jakop so v nadaljevanju prikazali fantastično igro in tekma se je na koncu končala neodločeno 4:4.
Sledi kratek premor, saj se liga nadaljuje po novem letu, ko bo 04.01.2019 na razporedu 4. krog.

Rezultati 3. kroga – petek, 30.11.2018
B-S TELEFONIJA – VITANJE I   2 : 7 (1:3)
1:0 Peter Konec, 1:1 Aleš Bogatin, 1:2 Aleš Bogatin, 1:3 Simon Lipuš, 1:4 Drago Adamič, 1:5 Simon Lipuš, 1:6 Silvo Gričnik, 1:7 Silvo Gričnik, 2:7 Boris Obrul
Rum.: Peter Konec (B-S Telefonija)

CEVARNA IMPOL – ŠD ZG. LOŽNICA BAR GAMS   0 : 4 (0:1)
0:1 Sašo Brence, 0:2 Janez Ozimič, 0:3 Sašo Brence, 0:4 Matej Hren
Rum.: Sašo Brence (ŠD Zg. Ložnica Bar Gams)

AD AVTOBORZA MARAKANA – GALERO STRANICE   6 : 4 (2:3)
0:1 Alen Goleš, 1:1 Marko Gašparič, 1:2 Alen Goleš, 2:2 Damjan Flis, 2:3 Marko Vezenšek, 3:3 Dejan Dejić, 4:3 Dejan Dejić, 5:3 Marko Gašparič, 6:3 Tomaž Slatinek, 6:4 Stanči Korošec
Rdeč: Ervin Jančič (Galero Stranice), RUM: Tomaž Slatinek (AD avtoborza Marakana)

TEPANJE SENČILA SENICA – GRADBENIŠTVO JAKOP   4 : 4 (3:1)
1:0 Milan Adrinek, 2:0 Peter Mernik, 3:0 Matjaž Štraus, 3:1 Damjan Repar, 3:2 Brane Vodopivec, 3:3 Damjan Repar. 3:4 Damjan Repar, 4:4 Peter Mernik
Rum.: Matjaž Štraus (Tepanje Senčila Senica), Brane Vodopivec (Gradbeništvo Jožek Jakop)

OPLOTNICA – prosto

Lestvica:
1. Senčila Senica Tepanje 3 2 1 0 18 : 8 7
2. Vitanje I 3 2 1 0 11 : 4 7
3. Oplotnica 2 2 0 0 11 : 2 6
4. ŠD Zg. Ložnica Bar Gams 2 1 1 0 6 : 2 4
5. AD avtoborza Marakana 2 1 0 1 6 : 6 3
6. Galero Stranice 3 1 0 2 14 : 17 3
7. Cevarna Impol 3 1 0 2 8 : 11 3
8. Gradbeništvo Jožek Jakop 3 0 1 2 9 : 18 1
9. B-S Telefonija 3 0 0 2 4 : 19 0

Pari 4. kroga – petek 04.01.2019
18.00 CEVARNA IMPOL – AD AVTOBORZA MARAKANA
18.45 ŠD ZG. LOŽNICA BAR GAMS – B-S TELEFONIJA
19.30 GRADBENIŠTVO JOŽEK JAKOP – OPLOTNICA
20.15 GALERO STRANICE – VITANJE I
SENČILA SENICA TEPANJE – prosto

 

ČLANI
Igralci Pizzerije Salama so z izredno disciplinirano in taktično igro premagali B-S Telefonijo 7:5.
Študenti iz Slovenske Bistrice so si visoko zmago proti novincu lige ekipi Borcev priigrali v drugem polčasu.
Polčas med Plac Caffe in Koplastom se je končal neodločeno 2:2. V nadaljevanju pa sta zadela Jure Klinc in Aljaž Gosnik in Koplast je zmagal 2:4.
Računovodstvo Štern je prikazalo izredno dobro igro in premagalo Talne obloge Sagadin 8:1.
V prvem krogu je bila prosta ekipa Senčila Senica Malahorna.

Rezultati 1. kroga – sobota, 01.12.2018
B-S TELEFONIJA – PIZZERIA SALAMA   5 : 7 (1:4)
0:1 Žiga Pesjak, 0:2 Blaž Gorinšek, 0:3 Blaž Gorinšek, 1:3 Tomo Kralj, 1:4 Gašper Hribernik, 2:4 Tomo Kralj, 3:4 Draško Kugler, 3:5 Blaž Verhovšek, 4:5 Matic Belak, 4:6 Žiga Pesjak, 5:6 Tomo Kralj, 5:7 Jakob Tič
Rum: Jaka Jager, David Vratuša, Sašo Zazijal (B-S Telefonija), Žiga Pesjak
Rdeč: Primož Krajnc (Pizzerija Salama)

KLUB ŠTUDENTOV BISTRICA – BORCI   7 : 0 (1:0)
1:0 Robert Kusić, 2:0 Miha Topič, 3:0 Rok Klinc, 4:0 Rok Klinc, 5:0 Rok Klinc, 6:0 Rok Bečaj, 7:0 Robert Kusić

PLAC CAFFE – KOPLAST   2 : 4 (2:2)
1:0 Žan Tomažič, 2:0 Žiga Čakš, 2:1 Aljaž Gosnik, 2:2 Denis Gaber, 2:3 Aljaž Gosnik, 2:4 Jure Klinc
Rum.: Sebastijan Leskovar (Plac Caffe), Jure Klinc, Matej Hren (Koplast)
Rdeč: Branko Javornik (Koplast)

TALNE OBLOGE SAGADIN – RAČUNOVODSTVO ŠTERN   1 : 8 (0:1)
0:1 Nejc Pušnik, 0:2 Jaša Martinčič, 0:3 Aljaž Pristovnik, 0:4 Nejc Pušnik, 0:5 Lan Vidmar, 0:6 Aljaž Pristovnik, 0:7 Nejc Pušnik, 1:7 Luka Kenda, 1:8 Enej Kapun
Rum.: Uroš Brumec, Luka Kenda (Talne obloge Sagadin)

Lestvica:
1. Klub Študentov Slov. Bistrica 1 1 0 0 7 : 0 3
2. Računovodstvo Štern 1 1 0 0 8 : 1 3
3. Pizzerija Salama 1 1 0 0 7 5 3
4. Koplast 1 1 0 0 4 : 2 3
5. B-S Telefonija 1 0 0 1 5 : 7 0
6. Plac Caffe 1 0 0 1 2 : 4 0
7. Talne obloge Sagadin 1 0 0 1 1 : 8 0
8. Borci 1 0 0 1 0 : 7 0
9. Senčila Senica Tepanje 0 0 0 0 0 : 0 0

Pari 2. kroga – sobota, 08.12.2018
15.00 TALNE OBLOGE SAGADIN – BORCI
15.45 RAČUNOVODSTVO ŠTERN – KOPLAST
16.30 PLAC CAFFE – PIZZERIJA SALAMA
17.15 KLUB ŠTUDENTOV SLOV. BISTRICA – SENČILA SENICA MALAHORNA
B-S TELEFONIJA – prosto

Napiši komentar