Share
MNZ Ptuj člani Super liga

MNZ Ptuj člani Super liga

Rezultati in lestvica.

Deli vsebino
Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterPin on Pinterest
Pos   Team Pld W T L GoalsDiff Pts
1 Gerečja vas 18 13 2 3 57:19+38 41
2 Stojnci 18 11 2 5 36:18+18 35
3 Hajdina 18 9 3 6 33:34-1 30
4 Bukovci 18 8 4 6 32:31+1 28
5 Apače 18 9 1 8 33:37-4 28
6 Cirkulane 18 7 4 7 26:23+3 25
7 Kety Emmi Bistrica 18 6 4 8 24:26-2 22
8 Središče ob Dravi 17 5 3 9 22:34-12 18
9 NK Podvinci 18 4 3 11 24:48-24 15
10 Skorba 17 4 0 13 27:44-17 12

Match Score
27. 8. 2016 17:00
Hajdina – Stojnci
3 - 2
27. 8. 2016 17:00
Gerečja vas – Apače
4 - 2
27. 8. 2016 17:00
Cirkulane – Skorba
3 - 0
28. 8. 2016 17:00
NK Podvinci – Središče ob Dravi
3 - 4
28. 8. 2016 17:00
Bukovci – Kety Emmi Bistrica
1 - 2
3. 9. 2016 17:00
Središče ob Dravi – Skorba
3 - 2
3. 9. 2016 17:00
Kety Emmi Bistrica – Cirkulane
1 - 1
4. 9. 2016 17:00
Stojnci – Gerečja vas
2 - 0
4. 9. 2016 17:00
NK Podvinci – Hajdina
0 - 1
4. 9. 2016 17:00
Bukovci – Apače
4 - 0
10. 9. 2016 16:00
Hajdina – Središče ob Dravi
1 - 1
10. 9. 2016 16:00
Gerečja vas – NK Podvinci
8 - 1
10. 9. 2016 16:00
Cirkulane – Apače
0 - 1
11. 9. 2016 10:30
Skorba – Kety Emmi Bistrica
3 - 4
11. 9. 2016 16:00
Bukovci – Stojnci
2 - 1
17. 9. 2016 16:00
Središče ob Dravi – Kety Emmi Bistrica
0 - 3
17. 9. 2016 16:00
Apače – Skorba
4 - 3
17. 9. 2016 16:00
Hajdina – Gerečja vas
0 - 4
18. 9. 2016 16:00
Stojnci – Cirkulane
2 - 0
18. 9. 2016 16:00
NK Podvinci – Bukovci
1 - 1
24. 9. 2016 16:00
Gerečja vas – Središče ob Dravi
3 - 1
24. 9. 2016 16:00
Cirkulane – NK Podvinci
5 - 1
24. 9. 2016 16:00
Kety Emmi Bistrica – Apače
3 - 2
25. 9. 2016 10:30
Skorba – Stojnci
3 - 1
25. 9. 2016 16:00
Bukovci – Hajdina
4 - 0
1. 10. 2016 15:00
Središče ob Dravi – Apače
0 - 2
1. 10. 2016 15:00
Hajdina – Cirkulane
5 - 2
1. 10. 2016 15:00
Gerečja vas – Bukovci
4 - 0
2. 10. 2016 15:00
Stojnci – Kety Emmi Bistrica
1 - 0
2. 10. 2016 15:00
NK Podvinci – Skorba
2 - 1
8. 10. 2016 15:00
Cirkulane – Gerečja vas
0 - 2
8. 10. 2016 15:00
Kety Emmi Bistrica – NK Podvinci
2 - 1
8. 10. 2016 15:00
Apače – Stojnci
4 - 0
9. 10. 2016 10:30
Skorba – Hajdina
3 - 0
9. 10. 2016 15:00
Bukovci – Središče ob Dravi
2 - 1
15. 10. 2016 15:00
Hajdina – Kety Emmi Bistrica
1 - 2
15. 10. 2016 15:00
Gerečja vas – Skorba
4 - 2
15. 10. 2016 15:00
Bukovci – Cirkulane
0 - 0
16. 10. 2016 15:00
Središče ob Dravi – Stojnci
0 - 4
16. 10. 2016 15:00
NK Podvinci – Apače
3 - 1
22. 10. 2016 15:00
Cirkulane – Središče ob Dravi
2 - 1
22. 10. 2016 15:00
Kety Emmi Bistrica – Gerečja vas
1 - 2
22. 10. 2016 15:00
Apače – Hajdina
2 - 5
23. 10. 2016 10:30
Skorba – Bukovci
1 - 3
23. 10. 2016 15:00
Stojnci – NK Podvinci
5 - 0
29. 10. 2016 15:00
Središče ob Dravi – NK Podvinci
0 - 1
29. 10. 2016 15:00
Apače – Gerečja vas
1 - 6
29. 10. 2016 15:00
Kety Emmi Bistrica – Bukovci
1 - 2
30. 10. 2016 10:30
Skorba – Cirkulane
2 - 0
30. 10. 2016 14:00
Stojnci – Hajdina
1 - 3

1 2

 

Deli vsebino
Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterPin on Pinterest

Napiši komentar