Share
MNZ Ptuj člani 1. razred

MNZ Ptuj člani 1. razred

Rezultati in lestvica.

Deli vsebino
Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterPin on Pinterest
Pos   Team Pld W T L GoalsDiff Pts
1 Markovci 18 12 2 4 43:17+26 38
2 Pragersko 18 10 3 5 43:28+15 33
3 Gorišnica 18 10 3 5 30:300 33
4 Podlehnik 18 9 3 6 36:21+15 30
5 Rogoznica 18 8 3 7 33:28+5 27
6 Ormož 18 7 1 10 23:41-18 22
7 Boč Poljčane 18 6 2 10 23:28-5 20
8 Leskovec 18 6 2 10 25:44-19 20
9 Tržec 18 6 1 11 31:38-7 19
10 Dornava 18 5 2 11 22:34-12 17

Match Score
27. 8. 2016 17:00
Rogoznica – Ormož
1 - 2
27. 8. 2016 17:00
Pragersko – Dornava
4 - 1
27. 8. 2016 17:00
Boč Poljčane – Tržec
3 - 0
27. 8. 2016 17:00
Leskovec – Gorišnica
1 - 3
27. 8. 2016 17:00
Markovci – Podlehnik
3 - 0
3. 9. 2016 17:00
Ormož – Podlehnik
0 - 4
3. 9. 2016 17:00
Tržec – Leskovec
2 - 2
3. 9. 2016 17:00
Rogoznica – Pragersko
5 - 3
4. 9. 2016 17:00
Gorišnica – Markovci
1 - 0
4. 9. 2016 17:00
Dornava – Boč Poljčane
2 - 3
10. 9. 2016 16:00
Pragersko – Ormož
2 - 1
10. 9. 2016 16:00
Boč Poljčane – Rogoznica
0 - 1
10. 9. 2016 16:00
Leskovec – Dornava
2 - 1
10. 9. 2016 16:00
Markovci – Tržec
2 - 1
11. 9. 2016 16:00
Podlehnik – Gorišnica
1 - 1
17. 9. 2016 16:00
Ormož – Gorišnica
4 - 0
17. 9. 2016 16:00
Pragersko – Boč Poljčane
4 - 1
17. 9. 2016 17:00
Tržec – Podlehnik
0 - 4
18. 9. 2016 16:00
Dornava – Markovci
2 - 1
18. 9. 2016 16:00
Rogoznica – Leskovec
1 - 1
24. 9. 2016 16:00
Boč Poljčane – Ormož
0 - 1
24. 9. 2016 16:00
Leskovec – Pragersko
1 - 0
24. 9. 2016 16:00
Podlehnik – Dornava
3 - 1
25. 9. 2016 16:00
Markovci – Rogoznica
2 - 1
25. 9. 2016 16:00
Gorišnica – Tržec
3 - 1
1. 10. 2016 15:00
Ormož – Tržec
0 - 1
1. 10. 2016 15:00
Dornava – Gorišnica
2 - 2
1. 10. 2016 15:00
Rogoznica – Podlehnik
1 - 0
1. 10. 2016 15:00
Boč Poljčane – Leskovec
0 - 2
2. 10. 2016 15:00
Pragersko – Markovci
0 - 3
8. 10. 2016 15:00
Leskovec – Ormož
4 - 1
8. 10. 2016 15:00
Markovci – Boč Poljčane
6 - 2
8. 10. 2016 15:00
Podlehnik – Pragersko
3 - 3
8. 10. 2016 15:00
Tržec – Dornava
3 - 2
9. 10. 2016 15:00
Gorišnica – Rogoznica
1 - 0
15. 10. 2016 15:00
Rogoznica – Tržec
3 - 1
15. 10. 2016 15:00
Pragersko – Gorišnica
2 - 2
15. 10. 2016 15:00
Leskovec – Markovci
1 - 4
16. 10. 2016 15:00
Ormož – Dornava
4 - 1
16. 10. 2016 15:00
Boč Poljčane – Podlehnik
1 - 1
22. 10. 2016 15:00
Markovci – Ormož
2 - 2
22. 10. 2016 15:00
Gorišnica – Boč Poljčane
1 - 2
22. 10. 2016 15:00
Tržec – Pragersko
1 - 2
23. 10. 2016 15:00
Podlehnik – Leskovec
5 - 1
23. 10. 2016 15:00
Dornava – Rogoznica
1 - 3
29. 10. 2016 15:00
Ormož – Rogoznica
1 - 2
29. 10. 2016 15:00
Dornava – Pragersko
2 - 0
29. 10. 2016 15:00
Podlehnik – Markovci
2 - 0
30. 10. 2016 14:00
Tržec – Boč Poljčane
3 - 2
30. 10. 2016 14:00
Gorišnica – Leskovec
4 - 2

1 2

 

Deli vsebino
Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterPin on Pinterest

Napiši komentar